Cena:

Nowoczesne apartamenty w świetnej lokalizacji – Katowice al. Korfantego
Katowice, Al. Korfantego

Na sprzedaż prezentujemy apartamenty z rynku pierwotnego w Katowicach przy Alei Korfantego. Pierwszy etap inwestycji obejmie trzy budynki, w których powstanie 316 nowoczesnych apartamentów. Termin oddania: IV kwartał 2023.

To idealna propozycja dla każdego, kto ceni życie w sercu miasta. Doskonała infrastruktura i komunikacja, bliskość szkół i centrów biznesowych sprawią, że swoje miejsce znajdą tu zarówno młode osoby, jak i rodziny z dziećmi. Inwestycja będzie atrakcyjna dla każdej grupy: do zamieszkania, jak i na wynajem.

Oprócz mieszkań, w inwestycji znajdzie się również miejsce na tereny rekreacyjno-usługowe. Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z licznych lokali usługowych, sklepów, restauracji i kawiarni. Do mieszkań na parterze przydzielone będą klimatyczne ogródki, a na wyższych kondygnacjach każde mieszkanie będzie mieć balkon lub panoramiczne okna (od 15 kondygnacji). Budynki będą wyposażone w system “zielonych dachów”, do odprowadzania i magazynowania nadwyżek deszczówki.

Na kondygnacjach podziemnych umiejscowiony zostanie dwupoziomowy garaż, komórki lokatorskie oraz boksy na rowery. Osiedle jest zabezpieczone monitoringiem oraz całodobową ochroną.

Inwestycja jest zlokalizowana ok. 2 km od Śródmieścia. Dzięki licznym przystankom komunikacji miejskiej w okolicy, nawet osoby niezmotoryzowane nie będą mieć problemów z dostaniem się do Centrum i dalej, a nawet do sąsiednich miast (Chorzów, Czeladź, Sosnowiec). W pobliżu znajdują się między innymi Muzeum Śląskie, NOSPR, Park Bogucicki.

Rodzaje ochrony: Domofon, Drzwi antywłamaniowe, Monitoring, Ochrona
Rodzaj okien: PCV
Rodzaj ogrzewania: CO miejskie
Winda: Tak
Forma własności: Własność

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

Agnieszka Niechciał
Doradca d/s Nieruchomości
tel. 884 699 007
mail: biuro@wrecz-nieruchomosci.pl

Oferta na podstawie umowy z deweloperem.

– – – – –

For sale we present apartments from the primary market in Katowice in Al. KorfantegoThe first phase of the investment consists of three buildings in which 316 modern apartments will be builtDeadline for submissionFourth quarter 2023.

It is an ideal offer for those who appreciate living in the heart of the cityThanks to the excellent infrastructure and communicationproximity to schools and business centresyoung people as well as families with children can find their place hereThe investment is attractive for every groupto live and rent.

In addition to housingthe investment also offers space for recreational and service areasThe residents of the settlement will be able to use many service facilitiesshopsrestaurants and cafesThe apartments on the ground floor are assigned climatic gardensand on the upper floors each apartment will have a balcony or panoramic window (from 15 floors). The buildings are equipped with a system of “green roofs” to drain and store excess rainwater.

On the underground floors there is a two-storey garagetenant cells and bicycle boxesThe settlement is secured with video surveillance and 24-hour security.

The investment is located about 2 km from the city centerThanks to the numerous public transport stops in the areaeven non-motorized people will have no problem getting to the centre and beyond and even to the neighboring towns (ChorzówCzeladźSosnowiec). Nearby are the Silesian MuseumNOSPRBogucicki Park.

Types of protectionintercomsecurity doormonitoringprotection
Window typePVC
Heating typeCity central heating
ElevatorYes
Type of ownershipownership

Do you have any questions? Call or write:

Filip Rauba
Customer service in English
tel. (+48) 534 210 299
e-mail: f.rauba@wrecz-nieruchomosci.pl

Szczegóły wnętrza

Ogrzewanie
TV kablowa
WiFi

Teren zewnętrzny

Garaż:
Balkon / taras:
Parking:

Szczegóły ogłoszenia

Garaż:
Rok budowy: 2023
Komórka lokatorska:
Rodzaj ogrzewania: CO miejskie
Zabezpieczenia: domofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring, ochrona

Lokalizacja

Kraj: Polska
Miasto: Katowice
Rejon / województwo: woj. śląskie
Ulica: Al. Korfantego

Mapa

Podobne nieruchomości

Polecane