Na sprzedaż prezentujemy apartamenty z rynku pierwotnego w Katowicach przy Alei Korfantego. Pierwszy etap inwestycji obejmie trzy budynki, w których powstanie 316 nowoczesnych apartamentów. Termin oddania: IV kwartał 2023.

Kupujący nie płaci prowizji pośrednictwa!

To idealna propozycja dla każdego, kto ceni życie w sercu miasta. Doskonała infrastruktura i komunikacja, bliskość szkół i centrów biznesowych sprawią, że swoje miejsce znajdą tu zarówno młode osoby, jak i rodziny z dziećmi. Inwestycja będzie atrakcyjna dla każdej grupy: do zamieszkania, jak i na wynajem.

Oprócz mieszkań, w inwestycji znajdzie się również miejsce na tereny rekreacyjno-usługowe. Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z licznych lokali usługowych, sklepów, restauracji i kawiarni. Do mieszkań na parterze przydzielone będą klimatyczne ogródki, a na wyższych kondygnacjach każde mieszkanie będzie mieć balkon lub panoramiczne okna (od 15 kondygnacji). Budynki będą wyposażone w system “zielonych dachów”, do odprowadzania i magazynowania nadwyżek deszczówki.

Na kondygnacjach podziemnych umiejscowiony zostanie dwupoziomowy garaż, komórki lokatorskie oraz boksy na rowery. Osiedle jest zabezpieczone monitoringiem oraz całodobową ochroną.

Inwestycja jest zlokalizowana ok. 2 km od Śródmieścia. Dzięki licznym przystankom komunikacji miejskiej w okolicy, nawet osoby niezmotoryzowane nie będą mieć problemów z dostaniem się do Centrum i dalej, a nawet do sąsiednich miast (Chorzów, Czeladź, Sosnowiec). W pobliżu znajdują się między innymi Muzeum Śląskie, NOSPR, Park Bogucicki.

Rodzaje ochrony: Domofon, Drzwi antywłamaniowe, Monitoring, Ochrona
Rodzaj okien: PCV
Rodzaj ogrzewania: CO miejskie
Winda: Tak
Forma własności: Własność
Metraże dostępnych mieszkań: od 40,86 m2 do 122,76 m2.
Ceny: od 386 400 zł do 839 211 zł
Nasi eksperci finansowi pomogą bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

Agnieszka Niechciał
Doradca d/s Nieruchomości
tel. 884 699 007
mail: a.niechcial@wgn.pl

Ogłoszenie w oparciu o umowę pośrednictwa z Deweloperem.