Przyjmujemy oferty sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego oraz pierwotnego (mieszkanie, dom, działka, nieruchomość komercyjna) głównie na zasadzie wyłączności.

Podejmując się sprzedaży określonej nieruchomości, poświęcamy aktywnie nasze wszystkie zasoby, energię i środki potrzebne do wyeksponowania wszystkich atutów obiektu tak, aby jak najszybciej i najkorzystniej go sprzedać. Podpisujemy umowę tylko z jedną Stroną. Gdy reprezentujemy Sprzedającego, Kupujący nie ma oporu transakcyjnego, nie podpisuje z Nami żadnych umów i nie pobieramy od niego wynagrodzenia.

W zakres czynności obsługowych wchodzi rzetelna wycena, dokładny opis nieruchomości, łącznie z jego planem, profesjonalne zdjęcia / film (również z wykorzystaniem drona), prezentacja nieruchomości we własnej bazie klientów indywidualnych i inwestorów oraz na kilkudziesięciu wielobranżowych portalach w Polsce (nie tylko nieruchomościowych), odpowiedni marketing i pozycjonowanie – także w czasopismach branżowych; odpowiednia prezentacja nieruchomości Kupującemu.

Współpracujemy z wieloma Bankami w Polsce, proponując pełną obsługę procesu kredytowego dla zainteresowanego Klienta oraz ze sprawdzonymi Kancelariami Notarialnymi i Prawnymi, gdzie jest zagwarantowane bezpieczeństwo transakcji. Mamy możliwości wykonania operatu szacunkowego nieruchomości i załatwienia najkorzystniejszego ubezpieczenia dla Naszych Klientów. W razie potrzeby załatwiamy również specjalistyczne usługi prawne i administracyjne.
Zajmujemy się również negocjacjami w imieniu właścicieli, a także przygotowaniem i sprawdzeniem wszelkich potrzebnych dokumentów do zawarcia transakcji.

Podsumowując – biuro WRĘCZ Nieruchomości oferuje pełną i profesjonalną obsługę: od przygotowania nieruchomości do sprzedaży, poprzez obecność na akcie notarialnym, aż po przekazanie mieszkania nowemu Właścicielowi.

Kupimy Twoje dotychczasowe MIESZKANIE lub DOM za gotówkę, przyjmiemy je w rozliczeniu za nowo kupowaną nieruchomość lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i remont).

Zajmujemy się również profesjonalnym zarządzaniem najmem krótko-terminowym i długo-terminowym oraz stworzymy dla Ciebie aranżację wnętrza prywatnego i komercyjnego.

Możesz zlecić Nam pełną obsługę swojej nieruchomości.

Warto Nam zaufać!

Contact in English: Filip Rauba | telefon: (+48) 534 210 299 | e-mail: f.rauba (@) wrecz-nieruchomosci.pl

 

Dyrektor Biura - Agnieszka Niechciał

Agnieszka Niechciał

Dyrektor Biura

Jestem ilustratorem, grafikiem i dekoratorem wnętrz. Ale mam również kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu najmem krótko – i długoterminowymi, gdzie połączyłam swoje dwie wielkie namiętności: dekoracje / aranżacje wnętrz z nieruchomościami.

Szybko okazało się, że moje umiejętności artystyczne w połączeniu z bardzo dużym doświadczeniem w relacjach międzyludzkich zaowocowały nowym pasjonującym zajęciem, jakim są usługi specjalistyczne w zakresie obrotu nieruchomościami. Moją domeną jest już nie tylko zarządzanie najmem, ale też obrót nieruchomościami prywatnymi i komercyjnymi w Polsce oraz w Europie.

I to jest to, co daje mi naprawdę ogromną satysfakcję!

Rynek biznesowy w Hiszpanii - Dariusz Średnicki

Dariusz Średnicki

Rynek biznesowy w Hiszpanii

Cała kariera zawodowa Dariusza jest związana z pracą z ludźmi i pomaganiem innym. Podobnie jest i tym razem. Na co dzień pomaga znaleźć Naszym Klientom idealną nieruchomość w Hiszpanii, wspiera ich przy zakupie na każdym etapie, bezpiecznie przeprowadza przez proces negocjacji i pilnuje wszelkich formalności związanych z zakupem.

Dariusz pracuje tylko ze sprawdzonymi lokalnymi deweloperami, prawnikami i notariuszami. Z profesjonalnym podejściem zajmie się każdym szczegółem, który jest dla Ciebie ważny, sprawdzi każdy zakątek wybranego domu, gruntu lub apartamentu i zajmie się wszystkimi aspektami prawnymi.

Kredyty, rzeczoznawstwo majątkowe, ubezpieczenia - Magdalena Laskowska

Magdalena Laskowska

Kredyty, rzeczoznawstwo majątkowe, ubezpieczenia

Magdalena posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pośrednictwie finansowym. Pomaga  w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego / gotówkowego przy minimalnym zaangażowaniu klienta.  Transakcję warto zabezpieczyć w kilku bankach. Decyzję kredytowe są już wiążące i wtedy klient decyduje co jest dla niego najkorzystniejsze.  

Finansowanie nieruchomości to nie tylko kredyt, ale także sporządzenie operatu szacunkowego czy wykupienie ubezpieczenia na życie / nieruchomości, których bank wymaga do uruchomienia kredytu. Magdalena pomaga Naszym klientom także w tych obszarach. Posiada uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego oraz dostęp do najlepszych ubezpieczeń na rynku.  Podsumowując – klient wszystko może załatwić w jednym miejscu oszczędzając tym samym sporo czasu.

Administracja biurowa - Filip Rauba

Filip Rauba

Administracja biurowa

Filip jest rozgarniętym młodym człowiekiem, który świetnie się sprawdza w wielozadaniowej codzienności biurowej. Obsługuje również Naszych Klientów obcojęzycznych i zajmuje się tłumaczeniem wszelkich tekstów na stronach internetowych i nie tylko, z języka angielskiego.

Prywatnie, Filip lubi świat gier komputerowych, pochłania książki historyczne i fantasy oraz trenuje od wielu lat karate.

Adam Rogulski - obsługa informatyczna firm

Adam Rogulski

Obsługa informatyczna

Człowiek techniczny w Naszym zespole. Adam czuwa nad każdym aspektem informatycznym firmy. Jest również Webmasterem, obsługuje tematy aplikacji internetowych, strony, sklepy, blogi i wszelkie aktualności software. Poza tym, opiekuje się także Naszym sprzętem komputerowym i biurowym – a zna się na wszystkim 🙂

Adam jednocześnie jest kinestetykiem, ma niesamowite zdolności ruchowe i szeroką wiedzę, które to wykorzystuje w prowadzeniu specjalistycznych zajęć aktywności fizycznej dla grup o różnym stopniu zaawansowania oraz profesjonalne zajęcia indywidualne.

Oferujemy najlepszą, o wysokim standardzie, kompleksową obsługę inwestorów oraz indywidualnego klienta w Polsce i za granicą na każdym etapie zakupu.

Zapraszamy do kontaktu:

Biuro:

WRĘCZ Nieruchomości (oddział WGN Katowice Śródmieście)

Rynek 8
40-003 Katowice

NIP: PL 644 186 33 83
REGON: 273248688