Home » Bezczynszowe, nowe, luksusowe mieszkanie – Tychy Damrota

Cena:

662500
Bezczynszowe, nowe, luksusowe mieszkanie – Tychy Damrota
Tychy, Damrota
Powierzchnia:
45
Liczba pokoi:
2

Do sprzedaży oferujemy ekskluzywne, dwupokojowe, kompletnie urządzone mieszkanie w Tychach przy ul. Damrota, na drugim piętrze, z balkonem, w bardzo ładnej, odrestaurowanej kamienicy.

Oferta na wyłączność.
Kupujący nie płaci prowizji pośrednictwa!

Piękny, bezczynszowy apartament, o powierzchni 45 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo w cenę wliczone jest miejsce postojowe na parkingu chronionym szlabanem. Budynek jest ceglany, trzykondygnacyjny, wyposażony w nowoczesną, cichobieżną windę. Teren wspólny dla mieszkańców jest ogrodzony i zabezpieczony.

Mieszkanie jest całkowicie wyremontowane, a wszystkie urządzenia i wyposażenie jest nowe.

Pomieszczenia są wyposażone w sterowane elektronicznie ogrzewanie podłogowe, klimatyzację, nowe plastikowe, trzyszybowe okna oraz drewniane podłogi wykonane z dębu szczotkowanego, olejowanego. Na podłogach w aneksie kuchennym i łazience są płytki. W sypialni i przedpokoju znajdują się zabudowane, stylowe szafy. Na ścianach znajdziemy – oprócz perfekcyjnej gładzi – delikatne stiuki.

Kuchnia zrobiona jest w kompleksowej luksusowej zabudowie, z oryginalnym podświetleniem ledowym, fronty szafek są lakierowane, z okuciami “blum” z dożywotnią gwarancją. W cenę wliczone jest wyposażenie: duża lodówka z zamrażalnikiem, płyta indukcyjna, zmywarka, piekarnik z funkcją pary, okap sterowany zdalnie oraz zlewozmywak renomowanej marki “Schock”, odlany w technologii „cristadur”. Blaty kuchenne są kwarcowe, marki „Dekton”.

Łazienka jest również kompletnie wyposażona – w armaturę firmy “Hansgrohe” z odwodnieniem szczelinowym, misa jest marki „Villeroy”. Na ścianach zastosowano spieki kwarcowe.

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, wystawa okien jest na południowy zachód i zabezpieczony jest drzwiami antywłamaniowymi oraz domofonem.

Lokalizacja jest świetna! Spokój, cisza, tereny zielone, a jednocześnie bardzo blisko Rynku w Tychach. Dostępna jest tutaj cała bogata infrastruktura miejska, łącznie z przystankami transportu publicznego. Dzięki bliskości drogi DK44 i autostrady A4, szybko dotrzesz do Mikołowa, Katowic oraz innych miast.

Opłaty wg liczników: prąd, woda,
Woda ciepła: miejska
Ogrzewanie: podłogowe (wodne, miejskie),
Dostępne media: prąd, kanalizacja, woda, telewizja kablowa, internet, telefon
Okna: plastikowe, trzyszybowe
Piony wodno-kanalizacyjne: nowe
Instalacja elektryczna: nowe
Piwnica: nie
Układ mieszkania: rozkładowe
Stan prawny: pełna własność.

Cena: 662 500 zł
Nasi eksperci finansowi pomogą bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

Agnieszka Niechciał
Doradca d/s Nieruchomości
tel. 884 699 007
mail: a.niechcial@wgn.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć, opisów oraz informacji bez zgody jest zabronione.

Koncern WGN zapewnia dobre, rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc specjalistów w wielu dziedzinach. Nasze zaangażowanie, wiedza i najwyższy poziom usług, oparte są na ponad 30-letnim doświadczeniu w branży. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

WRĘCZ Nieruchomości Grupa WGN Katowice Śródmieście, oferuje pełną, kompleksową i profesjonalną obsługę: od przygotowania nieruchomości do sprzedaży, poprzez obecność na akcie notarialnym, aż po przekazanie mieszkania nowemu Właścicielowi.

Kupimy Twoje dotychczasowe MIESZKANIE lub DOM za gotówkę, pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i remont) oraz załatwimy dla Ciebie wszelkie dodatkowe usługi potrzebne do sprzedaży lub kupna nieruchomości.

Zajmujemy się również profesjonalnym zarządzaniem najmem – możesz więc zlecić Nam pełną obsługę swojej nieruchomości.

– – – – –

For sale we offer an exclusivefully furnished two bedroom apartment in Tychy on Damrota Streeton the second floorwith balconyin a very nicerestored tenement house.

An exclusive offer.
The buyer does not pay any commission!

Beautifulrent-free apartment of 45 m2 consists of a living room with kitchenette and exit to the balconya bedrooma bathroom and a hallwayIn additiona parking space on the barrier-protected parking lot is included in the priceThe building is brickthree-storey and equipped with a modernlow-noise elevatorThe communal area of the residents is fenced and secured.

The apartment is completely renovated and all appliances and facilities are new.

The rooms are equipped with electronically controlled underfloor heatingair conditioningnew plastic three-pane windowsand wooden floors in brushed oakThere are tiles on the floors in the kitchenette and bathroomIn the bedroom and hallway there are stylish fitted wardrobesOn the walls we find  in addition to the perfect plaster  fine stucco stones.

The kitchen is manufactured in a complex luxury building with original LED backlightthe wardrobe fronts are lacqueredwith “blum” fittings with lifetime warrantyThe price includes the equipmentlarge fridge with freezer compartmentinduction hob, dishwasheroven with steam functionextractor hood and sink of the renowned brand “Schock”cast in the “Cristadur” technologyKitchen countertops are quartz, brand “Dekton

The bathroom is also fully equipped  with fittings of the company “Hansgrohe” with slit drainagethe bowl is of the brand “Villeroy Quartz sinters were used on the walls.
The apartment is located on the second floorthe window exhibition is located to the southwest and is secured by a security door and an intercom.
The location is greatPeacetranquilitygreen spaces and yet very close to the market square in TychyThe entire infrastructure of the cityincluding public transport stopsis available hereThanks to the proximity of the DK44 road and the A4 motorwayyocan quickly reach MikołowoKatowice and other cities.
Charges by meterelectricitywater,
Hot water: urban
HeatingFloor (watercity),
Available mediaelectricityseweragewatercable TVinternettelephone
Windowsplasticthree-paneled
Water and sewage holesnew
Electrical installationnew
Cellarno
Arrangement of the apartmentLayout
Legal statusFull ownership.
Price662,500 PLN
Our financial experts will help yoobtain an attractive loan free of charge.

Do you have any questions? Call or write:

Filip Rauba
Customer service in English
tel. (+48) 534 210 299
e-mail: f.rauba@wgn.pl

All rights reserved. Using and copying photos, descriptions and information without permission is prohibited.

WGN offers good market pricestransaction security and professionals in many areasOur commitmentour know-how and our highest level of service are based on more than 30 years of experience in the industryWe apply the quality system ZJ WGN and the Code of Professional Ethics of the Polish Federation of Real Estate Market.

WRECZ Real Estate WGN Katowice Śródmieście offers a completecomplex and professional servicefrom the preparation of the property for sale to the presence on the notarial deed to the handover of the apartment to the new owner.

We buy your existing APARTMENT or HOUSE for cashhelp yoobtain an attractive mortgage loan (for purchase and renovationand provide yowith all the additional services yoneed to sell or buy a property.

We also deal with professional rental management  so yocan entrust us with the complete care of your property.

Szczegóły wnętrza

Wyposażona kuchnia
Pralka
Ogrzewanie
Winda
Zmywarka
Mikrofalówka
TV kablowa
Lodówka
WiFi

Teren zewnętrzny

Balkon / taras:
Parking:

Szczegóły ogłoszenia

Cena sprzedaży: 662500
Łazienka: 1
Powierzchnia: 45
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Sypialnie: 1
Rodzaj ogrzewania: podłogowe (wodne, miejskie)
Zabezpieczenia: drzwi antywłamaniowe, domofon, teren zamknięty

Lokalizacja

Kraj: Polska
Miasto: Tychy
Rejon / województwo: woj. śląskie
Ulica: Damrota

Mapa

Podobne nieruchomości

Polecane