Cena:

Okazały, duży lokal przy Rynku w Bytomiu
Bytom
Powierzchnia:
139.60
Liczba pokoi:
5

Na wynajem duży, przestronny lokal użytkowy, na parterze, z piwnicą, usytuowany w Bytom Śródmieście, przy ul. Rycerskiej – wejście wprost od ulicy.

Oferujemy na wynajem piękny lokal użytkowy z dużymi, przeszklonymi witrynami, położony w Bytomiu, przy ul. Rycerskiej, o powierzchni użytkowej 139,6 m2. Lokal składa się z 5 pomieszczeń + toaleta oraz piwnica 19,40 m2. Znajduje się w zadbanej kamienicy, na parterze i może być dostosowany do bardzo różnej działalności - jako biuro, usługi, sklep, pod gastronomię itp.

Wnętrze jest wykończone standardowo. Jest tutaj pięć, połączonych ze sobą korytarzem, pomieszczeń, mały aneks kuchenny oraz toaleta. Przestronna sala główna, z wydzielonym pomieszczeniem dodatkowym na powierzchnię około 90 m2.

Lokal jest w dobrym stanie technicznym. Na  ścianach jest farba. Podłoga jest wyłożona kafelkami gresowymi. Sufity są podwieszane (wysokość 3.30 m2), z podświetlonymi kasetonami. Okna od strony podwórza są zabezpieczone kratami, natomiast od ulicy - zasłonięte pionowymi roletami.

Wejście główne, do którego prowadzi kilka niskich schodków z podjazdem, jest zadaszone oraz posiada wiatrołap. W lokalu jest 5 dużych, przeszklonych witryn i uchylne naświetla nad witrynami, stanowiące część elewacji budynku.

Lokal ma również drugie wejście od podwórza, na zapleczu (dojazd z tyłu od ul. Krakowskiej), jest  także zabezpieczony alarmem antywłamaniowym.

Nieruchomość jest usytuowana w bardzo korzystnej lokalizacji – w samym sercu miasta – tuż obok Rynku w Bytomiu, gdzie w sąsiedztwie znajduje się mnóstwo innych firm handlowo-usługowych. Znajdziesz tutaj poza tym całą infrastrukturę miejską, mnóstwo sklepów, zakładów usługowych, urzędów, aptek, restauracji, kawiarni, przystanków komunikacji miejskiej, parkingów. Są również przychodnie lekarskie, szkoły, kościół, biblioteka i wiele wiele innych miejsc użyteczności publicznej.

Ogrzewanie: CO miejskie
Dostępne media: prąd (220V, 380V), woda, kanalizacja miejska
Witryna / wejście od ulicy
Stan prawny: pełna własność.

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

Agnieszka Niechciał
Doradca d/s Nieruchomości
tel. 884 699 007
mail: biuro@nieruchomosci.pl

Szczegóły wnętrza

Ogrzewanie

Teren zewnętrzny

Parking:

Szczegóły ogłoszenia

Łazienka: 1
Powierzchnia: 139.60
Liczba pokoi: 5
Rodzaj ogrzewania: CO miejskie
Zabezpieczenia: system alarmowy, kraty w oknach

Lokalizacja

Kraj: Polska
Miasto: Bytom
Rejon / województwo: śląskie
Ulica: Rycerska

Mapa

Podobne nieruchomości

Polecane